A kedvezőtlen időjárás ellenére két órás csúszással, de lezajlott vasárnap a Bokod Transintertop Komárom VSE megyei elsőosztályú labdarúgó mérkőzés az oroszlányi sportcentrum műfüves pályáján, ahol a tabella első és az utolsó helyezettje csapott össze. A komáromi együttes az első pillanattól magához ragadta a kezdeményezést és gyakorlatilag 90 percen keresztül ezt tartotta. A hazai csapat az első negyedóra kivételével nem tudott nagy ellenállást kifejteni a találkozón, melyen szinte csak a gólarány volt kérdéses. A mérkőzés végül 14-1 arányú komáromi győzelmet hozott, amelyen Solymos Zoltán hatszor, Kenesei Krisztián háromszor, Kiss Károly kétszer, Szabó Richárd, Katona Attila és Végh Tibor pedig egyszer-egyszer volt eredményes.

„Ébren tudtuk tartani a koncentrációt 90 percen keresztül és ennek egy nagy gólarányú győzelem lett a vége. Gratulálok a csapatomnak” – mondta el a mérkőzés után a Helyi Híradóknak Bozsik Péter.

A Komárom VSE mostani győzelmével már 12 ponttal előzi meg a második helyezettet, míg a Koppánymonostori SE újoncként a tízedik helyen áll a tabellán, miután 3-0 arányú vereséget szenvedett a Vértesszőlősi SE gárdájától a hétvégén.