Az NB III-as bajnokság nyugati-csoportjának 19. fordulójában vasárnap léptek pályára Bozsik Péter fiai a Ménfőcsanak együttesének otthonában. Már a mérkőzés 9. percében megszerezték a hazaiak a vezetést Nagy Benjamin góljával. A második játékrészben próbált felülkerekedni a vendégegyüttes, de nem tudtak gólt szerezni a fiúk, a Ménfőcsanak azonban Böcskey Zsolt Pál találatával az 56. percben növelte előnyét. A komáromiak nem tudtak azonosulni a hazai csapat „verekedős” játékával, így otthon tartotta a három pontot a Ménfőcsanak.

Bozsik Péter a mérkőzés után a Helyi Híradóknak három mondatban foglalta össze a találkozó:

„Egy botrányos talajú pályán. Egy rendkívül alacsony színvonalú mérkőzésen. A kevesebbet hibázó csapat nyert” – emelte ki a tréner. Bozsik Péter kitért arra is, hogy nem a futball dominált a pályán.

A csapat 2-0 arányban kikapott, ennek ellenére megőrizte harmadik helyét a tabellán. Szombaton azonban újabb nehéz mérkőzés előtt áll a Komárom VSE együttese, amely a negyedik helyen álló III. Kerület TVE gárdáját fogadja hazai pályán.