Idegenben lépnek pályára szombaton Székesfehérváron Bozsik Péter fiai, akiknek célja az NB III-ba való feljutás. A komáromi gárda hazai környezetben már bebizonyította, hogy érdemes a feljutásra, hiszen itthon 2-0 arányban legyőzte az Ikarus-Maroshegy csapatát, azonban még a fiúk előtt áll az osztályozó mérkőzés visszavágója.

„A legutóbbi meccsen is szervezetten védekezett az Ikarus-Maroshegy együttese és jól lezárta a területeket, aminek köszönhetően akciógólt nem is sikerült szereznünk” – mondta el a Helyi Híradóknak Bozsik Péter. A vezetőedző hozzátette: a szombati találkozón ugyanerre készülnek, tíz emberrel felálló ellenfél ellen, akik egy-egy labdaszerzés után kontrákból lennének eredményesek.

„Hasonló forgatókönyvet várok, mint a hazai mérkőzésen” – emelte ki a tréner.

A Komárom Városi Sportegyesület szurkolói buszt indít az összecsapásra. A járat szombaton 14 óra 30 perckor indul a Csillag lakótelepi ABC-től, majd 14 óra 40 perckor a Török Étterem előtt lehet még felszállni a buszra. Jelentkezni a Komárom Városi Sportegyesület Facebook oldalán lehet és érdemes is, hiszen aki jelentkezik, elsőbbséget élvez a felszállásra.

A visszavágó mérkőzés szombaton 17 órakor kezdődik Székesfehérváron a Mezővári József Sportpályán.