A hétvégén rendezték meg a Komárom-Esztergom megyei első osztályú labdarúgó bajnokság első fordulóját, ahol a hazai pályán játszó Komárom 12:0 arányban ütötte ki az Ácsi Kinizsi SC csapatát. Ezzel szemben a WATI Kecskéd KSK gárdája, ugyancsak hazai pályán 3:1 arányú vereséget szenvedett el az első fordulóban az OBSK Oroszlány együttesétől.

Szerdán a Komárom-Esztergom megyei kupasorozatban érdekelt a Komárom VSE együttese, akik a múlt héten a Nagyigmándi KSK gárdáját győzték le a kupa második fordulójában 3:1 arányban. A továbbjutott csapat ma a WATI Kecskéd KSK együttesét fogadja a MOLAJ Sporttelepen 17 óra 30 perckor.

Bozsik Péter a komáromiak vezetőedzője két játékosra biztosan nem számíthat a mai mérkőzésen, ugyanis Szabó Richárd és Solymos Zoltán is sérülést szenvedett hétvégén, azonban Bán Roland és Simigla Attila sérülése a héten rendbe jött, így ők ott lehetnek a mai kezdő tizenegyben.

„Nehezebb mérkőzésre számítok, mint amilyen az Ács elleni volt, abból nem szabad kiindulni. Azt gondolom, hogy mi fogjuk diktálni a játékot és alapvetően rajtunk fog múlni ez a találkozó. Én bízom benne, hogy továbbjutunk” – mondta el a Helyi Híradóknak Bozsik Péter.

A megyei kupamérkőzés 17 óra 30 perckor kezdődik a MOLAJ Sporttelepen, melyre a belépés díjtalan.